Krém Misa Yei Hyun Eye Cream sa stará o citlivú oblasť okolo očí a zanecháva ju zdravú a spevnenú vďaka energii japonskej borovice, extraktom z okvetných lístkov vlčieho maku a anióntovej vody. Extrakt z huby Tricholoma Matsutake vitalizuje pokožku a zlepšuje jej elasticitu. Orientálny bylinný extrakt vráti pokožke jas a ukľudňuje podráždenú pleť. 


Tajomstvo orientálnej bylinnej kozmetiky Yei Hyun :

Borovica Thunbergova  

Japonská borovica má oveľa väčšiu životnosť ako obyčajné borovice, pretože musí prekonať neúrodné a drsné prostredie, ako divoký morský vánok a silné slnečné teplo. Naši predkovia ju skôr využívali v medicíne a dodnes tieto recepty môžeme nájsť v orientálnych lekárskych knihách ako je napríklad Donguibogam. Energia japonskej borovice použitá v orientálnom rade Yei Hyun, hydratuje a ozdravuje unavenú pleť .

Extrakt z okvetných lístkov vlčieho maku a aniontová voda

Táto kombinácia  bola vytvorená na základe starostlivosti o pleť podľa Yang Kuei-fei ,  aby bola docielená maximálna hydratácia a jemnosť textúry pleti. 

Extrakt z huby Tricholoma Matsutake

Extrakt z huby Tricholoma Matsutake vitalizuje pokožku a zlepšuje jej elasticitu.

Kyungokdan extract

Tento extrakt je  vyrobený kombináciou extraktov z koreňa  ženšenu, z Rehmannia glutinosa, z pórnatky kokosovej a medu.  Pomáha vrátiť pokožke jas a vitalitu.  


Použití: Po aplikácii emulzie naneste primerané množstvo na oblasť  okolo očí a jemne rozotrite.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML is not translated!
    Zlý           Dobrý

MISA Yei Hyun Eye Cream - orientálny bylinný očný krém (M5915)

  • Výrobca: MISA
  • Produkt kód: orientálny bylinný očný krém (M5915)
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Objem: 30ml
  • 19.22€