MISA Cho Gong Jin Eye Cream 

Anti-age bylinný očný krém. Jeho krémová textúra maximalizuje vyživujúci efekt, pomáha vyplniť vrásky a udržuje oblasť očí spevnenú. Orientálny bylinný recept -  Gongjinbichaekdan (použitý v rade Cho Gong Jin),  poskytuje bohatý vyživujúci efekt (varenie bylinných zložiek a extrakcia ich prospešných ingrediencií). Gongjinbichaekdan bol vyvinutý na základe iného orientálneho receptu - Gongjindan, pridaním čierneho ženšenu a čínskeho náprstníka(Rehmannia glutinosa). Posilňuje pokožku a chráni ju pred starnutím.

Čierny ženšen posilňuje imunitný systém a pomáha pri strese a únave.

Čínsky náprstník má protizápalove a antibakteriálne účinky.

Orientálny recept pôvodne pochádza zo slávnej knihy čínskej medicíny Bangyakhappyeon,  z čias dynastie Joseon. V nej sú zaznamenané poznámky o pridaní ženšenu a čínskeho náprstníka pre silnejší účinok. Vzácne extrakty  čierneho ženšenu a čínskeho náprstníka sú získavané zložitým procesom naparovanie a sušenia. V tomto rade je spojená kombinácia orientálnych zložiek a modernej vedy.

Optimálna kombinácia vlastností bylinných zložiek Vám zaručí  krásnu a zdravú pleť.

Použitie:

Aplikujte ráno a večer ,  po použití emulzie a jemne vklepkajte prstami do úplného vstrebania. Krém pomáha vyplniť vrásky okolo očného okolia, ale  tiež je vhodný na oblasť okolo úst.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML is not translated!
    Zlý           Dobrý

MISA Cho Gong Jin Eye Cream – Anti-age orientálny bylinný očný krém (M5758)

  • Výrobca: MISA
  • Produkt kód: Anti-age orientálny bylinný očný krém (M5758)
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Objem: 30ml
  • 38.40€