Inovačný komplex pre ošetrenie dospelej pokožky je krémom súčasne proti vráskam, obnovujúcim, vyživujúcim, make-upovým a ochranným pred slnečnými lúčmi. Špeciálne komponenty (Adenozin a Tokrinyl) v spojení s komplexom vitamínu E, rastlinnými extraktmi a komplexom kožných lipidov, zabezpečujú vysokoefektívnu starostlivosť. Pokožka sa nasycuje vlahou a blahodárnymi mikroelementmi. Povrch pokožky sa vyhladzuje, reliéf tváre sa spevňuje, spomaľuje sa proces starnutia. Dokonalého rovnakého prekrytia sa dosahuje vďaka nežnej a vzdušnej textúre BB krému, a svetloodrážajúcej formule robí pokožku rozžiarenou mladosťou a sviežosťou. 


Použitie: naneste primerané množstvo krému na pokožku tváre a jemne rozotrite.

 

PREČO  JE  DOBRÉ  POUŽÍVAŤ  BB KRÉMY AJ  V  ZIME ?

Jedným z omylov je názor, že krémy s ochranným faktorom proti slnečnému žiareniu je potreba používať  len  v lete. Slnečné  lúče majú dôležitý vplyv na vašu pokožku.  Až 90% príznakov stárnutia je pripisované UVA a UVB žiareniu, ktoré pochádza zo slnečných lúčov. Nedostatočná ochrana proti slnku môže viesť k trvalému poškodeniu, ako je predčasné stárnutie a rakovina kože. Preto je každodenné používanie ochranného krému najúčinnejším spôsobom ako zabrániť  vráskam a vzniku rakoviny kože.

Čo je UVA a UVB?

Slnko  vydáva  ultrafialové žiarenie -UV lúče, ktoré sa rozdeľujú do troch kategórií  podľa ich vlnovej dĺžky.

1.UVA žiarenie  je zodpovedné za prejavy stárnutia zo slnka. Preniká hlboko do pokožky a spôsobuje jej  predčasné stárnutie. Intenzita UVA žiarenia sa behom dňa  alebo behom roka nemení a preto je veľmi dôležité používať opaľovací krém každý deň.

2.UVB je zodpovedné za spálenie a rakovinu kože. Postihuje vonkajšiu  vrstvu pokožky, epidermu a povzbudzuje produkciu  melanínu spôsobujúceho stmavnutie kože. Intenzita UVB žiarenia záleží na dennej a ročnej dobe.

3.UVC je celkom vstrebané zemskou atmosférou a nespôsobuje žiadne poškodenie kože.

Čo je SPF?

SPF znamená Sun Protection Factor(Faktor ochrany proti slnku), vyjadruje stupeň absorpcie UVB a povie nám, ako dlho môžete zostat na slnku bez spálenia kože. Napríklad : ak sa človek opáli za 10 minút, SPF 30 mu dovolí zostať na slnku   30-krát dlhšie bez spálenia, čiže : 10 minút x 30 = 300 minút.

Čo je PA rating systém a Star rating systém?

Ako PA rating systém, tak Star rating systém merajú ochranu proti UVA. PA je japonská stupnica ochrany proti slnku uvádzaná  ako PA+, PA++ nebo PA+++. Viacej “+” symbolizuje väčšiu UVA ochranu. Star rating systém meria stupeň absorbcie UVA/UVB pre výrobok ,ochrany proti slnku a určuje príslušnú UVA star kategóriu.

PA rating systém

 

 Doba ochrany proti UVA

 

 PA+

 

 Poskytuje ochranu proti UVA na 2-4 hodiny.

 

 PA++

 

 Poskytuje ochranu proti UVA na 4-8 hodín.

 

 PA+++

 

 Poskytuje ochranu proti UVA na viac  ako  8 hodín.

Ingrediencie:
 
Pre Wrinkle Filler

Syn-Ake: A type of Peptide which prevents fine wrinkles on the first step of aging
Decorinyl: A new ingredient awarded at Association of International Cosmetics. A type of Peptide similar with the benefit of Decorin which concerns with Collagen of human body. Benefit of improving elasticity and density of skin.
Neuropeptide: A new Peptide Complex which concerns with activating cells
Hydra plumper: A type of skin friendly Hyaluronic Acid with wrinkle repairing and moisturizing benefit

Pre BB Cream
1HYALUROSMOOTH LS 8998:
-Patent ingredient: Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide
-Patent No. EP 0742007 B1(DE,FR,GB,IT,ES)
-Originate from Hyaluronic Acid and patent in Europe
-Moisturizing and wrinkle repairing benefit
Multivita Ceramide: Complex ingredient of Retinol, Ceramide 3, Linolenic Acid, Tocopherol with anti-wrinkle, antioxidant and moisturizing benefit
Rose Fruit Extract: Contains Flavonoid and Tannin ingredients with soothing, moisturizing and antioxidant benefit
Fresh Herb Complex: Complex of 12 kinds of herbal leaf extracts as Eucalyptuses, Peppermint and Tea tree with soothing and antioxidant benefit

Bežné ingrediencie
Radical Sponge: Nobel Prize winning ingredient for chemistry in year 1996 as antioxidant benefit
SLLS(Skin Lipid: Similar to skin composed of Ceramide, Cholesterol and Fat Acid with the benefit of strengthening natural skin protection shield and controlling skin moisture balance
Various botanical ingredients with moisturizing and antioxidant benefits such as Multi Fruit Complex, Oriental Flower Complex, Sweet Alpine Complex, Je-Ju Flower Complex, Berry Complex and Collagen Water

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML is not translated!
    Zlý           Dobrý

BB krém - MISSHA Signature Wrinkle Fill-up B.B Cream SPF37/PA++50ml

  • Výrobca: MISSHA M
  • Produkt kód: MISSHA Signature Wrinkle Fill - up B.B Cream SPF37/PA++
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Objem: 50g
  • 31.20€


Dostupné možnosti