• BB krém - MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail BB Cream SPF30/PA++(E1600)
Čo obsahuje regeneračný BB krém " Super Aqua Cell Renew Snail BB Cream " SPF 30/PA + +

Extrakt slimačieho séra - Čílsky lekár Fernando Bascunan pravdepodobne ako prvý využil slimačí extrakt pri výrobe pleťovej vody a regeneračného krému v roku 1980 . K tomuto kroku ho inšpirovali robotníci na chovných slimačích farmách v Južnej Amerike , u ktorých si všimol , že sa im až nezvyčajne rýchlo hojí prípadné drobné poranenie a navyše majú oveľa jemnejšiu pokožku rúk , než ostatní manuálne pracujúci ľudia  v iných oblastiach . Následne zistil , že slimačí sliz obsahuje prírodné regenerátory buniek, ktoré  majú preukázateľné hojivé účinky na ľudskú kožu . Klinické analýzy preukázali , že sekrét slimáka Helix aspersa obsahuje mimoriadnu kombináciu prírodných látok ako je alantoín , kyselinu glykolovú a vitamíny A , E a C. Ďalej elastín dôležitý pre zachovanie pevnej a pružnej pokožky . Veľmi dobré výsledky sa s ním dosahujú pri liečbe akné , jaziev po akné , jaziev po chirurgickom zákroku , popálenín , vrások a tehotenských strií . Redukuje tiež nadmernú tvorbu mazu  .

Extrakt sa odoberá zo slimákov druhu Helix aspersa ( rovnaký druh sa používa vo Francúzsku ku konzumácii ) , ktorí žijú vo voľnej prírode . Pred odobratím extraktu, je slimák očistený a prechádza špeciálnou procedúrou. Po odobratí extraktu je slimák vrátený späť do voľnej prírody .
 
Červený kórejský ženšen - Hlavnou účinnou látkou ženšenu sú tzv genseonosidy , tiež označované ako saponíny a červený kórejský ženšen ich obsahuje výrazne viac oproti ženšenu, ktorý sa pestuje pestovaných v ostatných krajinách ( Kórea 32 , Japonsko 8 , Čína 15 , USA 14 ) . Sú to látky , ktoré účinne napomáhajú hojenie lokálnych zápalových procesov pokožky a efektívne napomáhajú syntéze kolagénu . Majú významný účinok proti hubám a plesňovým ochoreniam . Pre zaujímavosť : Saponín je aj súčasťou protinádorového lieku Irisap , ktorý bol pripravený českým výskumným pracoviskom pod vedením doc.Dolejšieho .
 
Mliečne baktérie Lactobacillus - majú antiseptické vlastnosti .
Extrakt z kvetu Zimolezu japonského ( Lonicera Japonica ) - upokojuje prípadná podráždenie , chráni pokožku proti bakteriálnym aj zápalovým poškodeniam .
 
Extrakt z koreňa Sladovky uralskej ( čínskej ) ( Glycyrrhiza uralensis ) - spolu s ženšenom patrí k pilierom tradičnej ázijskej medicíny . Obe rastliny majú tonifikačné účinky a sú spájané s dlhovekosťou . Sladké drievko nazývané " Guobao " alebo " posvätný národný poklad " . Koreň sladkého drievka Sladovky uralskej sa okrem iného používa pri kožných vyrážkach .
Extrakt z koreňa Schizandry čínskej ( Schizandra chinensis ) - má výrazné tonizujúce účinky .
 
Extrakt z koreňa Moruše bielej ( Morus alba ) - má antibiotické vlastnosti .
 
Extrakt z koreňa rastliny Kudzu ( Pueraria lobata ) - okrem iného sa vyznačuje pozitívnymi účinkami pri protialergickej liečbe .
 
Extrakt z kvetu Sofory japonskej ( Sophora Japonica ) - má silné protizápalové účinky , zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky .
 
Extrakt z koreňa Sisak bajkalského ( Scutalaria baicalensis ) - sa vyznačuje  veľmi silnými antioxidačnými vlastnosťami , má antibakteriálne , antivirotické a antialergické účinky .

Napísať recenziu

Poznámka: HTML is not translated!
    Zlý           Dobrý

BB krém - MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail BB Cream SPF30/PA++(E1600)

  • Výrobca: SUPER AQUA
  • Produkt kód: BB krém - MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail BB Cream SPF30/PA++
  • Dostupnosť: Není skladem
  • Objem: 45g
  • 23.90€


Príbuzné produkty

BB krém - MISA Cho Bo Yang BB Cream SPF30 PA++ 50ml

BB krém - MISA Cho Bo Yang BB Cream SPF30 PA++ 50ml

BB krém - MISA Cho Bo Yang BB Cream SPF30 PA++ 50mlIntenzívnu starostlivosť a harmonický, jasný tón ..

23.40€

MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Hydro-Gel Mask - hydrogelová maska so slimačím extraktom (E1599)

MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Hydro-Gel Mask - hydrogelová maska so slimačím extraktom (E1599)

MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Hydr-Gel Mask - hydrogelová maska ​​sa slimačím extraktom ..

5.60€

MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Cream - Vysoko hydratačný krém so slimačím extraktom (E1651)

MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Cream - Vysoko hydratačný krém so slimačím extraktom (E1651)

MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Cream - Vysoko hydratačný krém so slimačím extraktom Vys..

37.90€