MISSHA Time Revolution Nutritious Toner –  Hydratačný pleťový toner zvláčňuje suchú pokožku, zjemňuje a spevňuje jej  textúru a zmierňuje šupinky spôsobené suchou pokožkou. 

Vysoko koncentrovaná textúra,  obsahujúca extrakt z mungo fazole ,  už pri aplikácii zásobuje pokožku bohatou hydratáciou a výživou.  Upokojujúce bylinky -ako je Angelika Keiskei . Levanduľa, Rumanček Kamilkový - zanechávajú príjemný pocit komfortu a stability. 

Použitie:

Po umytí tváre naneste primerané množstvo na ruky alebo bavlnený tampón .  Aplikujte pozdĺž textúry pleti od stredu tváre smerom von. 

Hlavné zložky:

missha_tr_nutritious_lentils

Špeciálna  superpotravina Vigna mungo

MISSHA Time Revolution Nutritious Series poskytuje pokožke bohatú výživu -  proteíny, vitamíny a  minerály získané z neleštenej mungo fazole, ktorá patrí medzi jednu z piatich svetových superpotravín.

Špeciálne spracovanie, multi-fermentačná technológia 

Bacillus subtilis multi fermentation technology je multi-fermentačná technológia, ktorá produkuje sójové mlieko z mungo fazole a zrazením proteínu je tvorené vysoko koncentrované maslo.

Čo je Bacillus subtilis (Bacil senný)?

Ide o bezpečný a užitočný druh baktérie, ktorá sa vyskytuje vo fazuľových produktoch, vyrábaných tradičným spôsobom fermentácie. Produkuje prírodnú hydratačnú látku, nazývanú kyselina polyglutamová, ako aj enzýmy, vitamíny a proteíny.

Vysoký podiel živín a bohatá hydratácia dodajú pokožke zdravý a jasný vzhľad.Napísať recenziu

Poznámka: HTML is not translated!
    Zlý           Dobrý

MISSHA Time Revolution Nutritious Toner – Hydratačný pleťový toner (M8272)

  • Výrobca: MISSHA
  • Produkt kód: MISSHA Time Revolution Nutritious Toner
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Objem: 150ml
  • 36.09€