Maska z farebného ílu, ktorá sa stará o  najrôznejšie problémy s pleťou. Na každý problém si namixujete svoju kombináciu –" multimasking" je úplná novinka v oblasti kozmetiky!

Namixujte a zlaďte masky z farebného ílu presne tak, aby boli pre Vás čo najúčinnejšie.

MISSHA Natural Color Clay Mask (Sebum & Pore Care)

Maska  s brazílskym zeleným ílom pomáha absorbovať maz a čistí póry.

Verte zelenému zázraku!
Brazílsky zelený íl obohatený o minerály  vytvára zdravú pokožku. Navyše, zelený komplex pomáha absorbovať nadmerný maz a zbavuje pleť všetkých problémov s pórmi.

Zelený íl sa zbiera v oblasti Parana, v južnej časti Brazílie. Obsahuje montmorillonit - minerál, ktorý pomáha absorbovať nadmerný maz.

Green Complex je komplex rastlinných zložiek: extrakt z citrónovej trávy, extrakt z listov eukalyptu a slivkovej vody. Pomáhajú starať sa o problémové póry a redukovať  nadmernú tvorbu mazu.

Použitie:

Po umytí tváre pripravte pleť tonerom. Odoberte  primerané množstvo ošetrujúcej masky a aplikujte ju v dostatočne hrubej vrstve na tvár. Vyhnite sa oblasti očí a pier. Nechajte pôsobiť 10-15 minút. Následne masku dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

Pleť s komplexnými problémami
Tip pre mastnú pleť bez hydratácie! Zelená maska pre T-zónu s nadmernou produkciou mazu. Ružová maska pre U-zónu so slabou úrovňou hydratácie.

Suchá pleť bez elasticity
Ružová maska na oblasť so slabou hydratáciou. Fialová maska na U-zónu s problémom straty elasticity a ochabovania pokožky.


Suchá a citlivá pleť

Ružová maska na T-zónu s nedostatkom vitality. Žltá maska na problémovú oblasť pod očami a na tmavé kruhy. Zelená maska na problémovú oblasť brady.

Pre zlepšenie celkového vzhľadu pleti
Žltá maska na rozjasnenie oblasti čela a oblasti pod očami. Zelená maska na ošetrenie pórov a redukciu tvorby mazu v oblasti nosa. Fialová maska na oblasť pod lícami a oblasť brady pre vylepšenie elasticity pokožky.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML is not translated!
    Zlý           Dobrý

MISSHA Natural Color Clay Mask (Sebum & Pore Care) - maska s brazílskym ílom na problémy s pórmi (M5521)

  • Výrobca: MISSHA
  • Produkt kód: Natural Color Clay Mask
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Objem: 137g
  • 11.09€