Maska z farebného ílu, ktorá sa stará o  najrôznejšie problémy s pleťou. Na každý problém si namixujete svoju kombináciu –" multimasking" je úplná novinka v oblasti kozmetiky!

Namixujte a zlaďte masky z farebného ílu presne tak, aby boli pre Vás čo najúčinnejšie.

MISSHA Natural Color Clay Mask (Moisturizing & Energy)

Hydratačná ošetrujúca maska s brazílskym ružovým ílom poskytuje suchej pokožke hydratáciu a energiu .

Buďte atraktívni s ružovou maskou!
Brazílsky ružový íl obohatený o minerály vytvára zdravú pokožku. Navyše, ružový komplex pomáha dodať hydratáciu a energiu suchej pokožke a povzbudzuje jej prirodzený jas.

Ružový íl sa zbiera v oblasti  Sao Paula, v južnej časti Brazílie. Obsahuje oxid železa a hliníkove ionty, ktoré zabraňujú vysychaniu pleti.

Pink Complex je komplex rastlinných zložek: extrakt z kvetu broskyne, extrakt z broskyne a lotosový extrakt. Pomáhajú dodať pokožke hydratáciu a energiu .

Použitie:

Po umytí tváre, pripravte pleť tonerom. Odoberte  primerané množstvo ošetrujúcej masky a aplikujte ju v dostatočne hrubej  vrstve na tvár. Vyhnite sa oblasti očí a pier. Nechajte pôsobiť 10-15 minút. Následne masku dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

Pleť s komplexnými problémami
Tip pre mastnú pleť bez hydratácie! Zelená maska pre T-zónu s nadmernou produkciou mazu. Ružová maska pre U-zónu so slabou úrovňou hydratácie.

Suchá pleť bez pružnosti
Ružová maska na oblasť so slabou hydratáciou. Fialová maska na U-zónu s problémom straty elasticity a ochabovania pokožky.


Suchá a citlivá pleť

Ružová maska na T-zónu s nedostatkom vitality. Žltá maska na problémovú oblasť pod očami a na tmavé kruhy. Zelená maska na problémovú oblasť brady.

Pre zlepšenie celkového vzhľadu pleti
Žltá maska na rozjasnenie oblasti čela a oblasti pod očami. Zelená maska na ošetrenie pórov a redukciu  tvorby mazu v oblasti nosu. Fialová maska na oblasť pod lícami a oblasť brady pre vylepšenie elasticity pokožky.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML is not translated!
    Zlý           Dobrý

MISSHA Natural Color Clay Mask (Moisturizing & Energy) - hydratačná maska s brazílskym ílom (M5522)

  • Výrobca: MISSHA
  • Produkt kód: hydratačná maska s brazílskym ílom
  • Dostupnosť: Není skladem
  • Objem: 137g
  • 11.09€