Rad Immortal Youth bol vyvinutý na základe prianí a požiadaviek zákazníčok o anti - age funkčnú kozmetiku. Koncept tohto radu tkvie v udržaní dvoch proteínov sirtuíny a survivinu v bunkách pokožky. Nedostatok týchto proteínov sa prejaví v rýchlejšom starnutí  vašej pleti. Ďalší dej, ktorý ovplyvňuje starnutie vašej pleti je glykácia (Neenzymatická glykozylácia), kedy cukor nadväzuje na bunky vašej pleti a tá stráca svoju pevnosť. Za starnutie pleti je zodpovedná tiež oxidácia. Antiglykačné a antioxidačné komponenty sú preto primárne zložkou radu Immortal Youth. Obsahujú tiež  karnozín, aminokyselinu zodpovednú za reguláciu cukru v krvi ; SilverVineextrakt  z aktinídia strieborného ( v poslednom čase začína mať uplatnenie v protirakovinovej liečbe), prestavuje štruktúru pokožky a zabraňuje strate kolagénu. A extrakt z myrty, ktorý podporuje tvorbu prospešných proteínov v pokožke.

Očný krém obsahuje Micron Reboot Balls - malé guličky - obohatené o aktívne zložky a extrakt z japonskej brezy veľkolistej. Efektívne sa stará o všetky problémy v tejto oblasti, ako napr.  jemné vrásky a kruhy pod očami.


 

Hlavné ingrediencie:

 

Extrakt z Japonskej brezy pre zdravú pokožku - V západných krajinách je Japonská breza nazývaná "Kráľovnou lesa". Jej kôra zostáva zdravá a bez známok hniloby  tisíce rokov. Každý produkt z radu MISSHA Time Revolution Immortal Youth obsahuje tento extrakt , aby bola pleť dokonale ošetrená .

 

Neoendorphin pre posílnenie kožnej bariéry - Je známe, že veselí ľudia vypadajú mladšie. Môže za to látka Neoendorphin, ktorá posilňuje kožnú bariéru a dodáva pleti  energiu. Pleť je vďaka Neoendorphinu viditeľne  omladená.

 

Resveratrol pre zlepšenie pružnosti pleti - podľa magazínu "Nature" z roku 2003 predĺži Reservatrol dĺžku života kvasníc až o 80 %. Pomáha vrátiť stárnucej pokožke stratenú elasticitu.

 

Kokosová aminokyselina pre zlepšenie celkového stavu pleti - Tato zložka napomáha  tvorbe kolagénu v hlbokých vrstvách kože. Naviac výborne zmatňuje a posilňuje ochabnutú a suchú pleť. 

 

Použitie:

Naneste malé množstvo krému na očné okolie. Jemným tlakom roztlačte mikroguličky a jemne ich vmasírujte do pokožky. 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML is not translated!
    Zlý           Dobrý

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Eye Cream (M7566)

  • Produkt kód: MISSHA Time Revolution Immortal Youth Eye Cream (M7566)
  • Dostupnosť: Není skladem
  • Objem: 25g
  • 63.98€


Príbuzné produkty

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Cream

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Cream

MISSHA Time Revolution Immortal Youth Cream Rad Immortal Youth bol vyvinutý na základe p..

53.75€